Březen 2007

Pár vtipů

27. března 2007 v 16:08 | tina
  1. Baví se dva kamarádi:"Hele,prej tě vyhodili ze zoo.."Hmm,byl jsem asi moc pomalej.Ráno vstanu,jdu krmit.Otevřu klec a ...frnk frnk.....obě želvy zdrhly." 2. Pepíček rozlil ve škole mléko a paní učitelka se ho ptá:"Pepíčku co by ti doma řekla maminka?"A Pepíček odpoví":vzala by hadr a nekecala by!" 3.Jsou dvě želvy,jedna bez kruníře.Co se ti stalo? Ale utekla jsem z domova!
  2. Baroš Jan sedí s Jakubem Holým bacha Holý tvrdé Ý.Tak deme k věci představte si že každý den když jde Baroš do školy tak místo svačiny si kupuje tucet kondomů.Hádejte proč kdyžde ze školy,nejde dom ale k Jakubovi dom.Ne neděláto z Jakubem ani z jeho bráchou Michalem nebo tomášem.Hádejte jestly ste si myslely že z babičkou tak špatně.Natahujou si je na hlavu a zkouší jak jsou pevné!
  3. Představte si že Flesar Petr se líbí Markétce Hanušové!!No Marky podívala ses pořádně???Jednou když jsme vyděly Petra stát na zastávce z Markétkou,jak sedijou a šahají na sebe!Tak zme si jednoduše řekly že asi zapoměly kde jsou.Petr má dlouhé nechty.Markétka ten den měla minisukýnku a silónky.Petr jak na ni šahal tak ji silónky ruply,a hádejte co se stalo!Markétka okamžitě ten moment stoupla vlepila P
    etrovy.A jednoduše stoupla a řekla TAK TO JE KONEC MILÝ PÉŤO.Markétka šla domů z brekem a dírou na stehně!!!Petr si stoho nic nedělal a šel svou cestou.A jajaj Petr sté facky měl mokro na prdely!A proč??Snad se nepočůral!!!

Vtipy HP

27. března 2007 v 15:53 | tina
Říká jeden mozkomor druhému:"Zamiloval jsem se do jedné smrtijedky,která byla v Azkabanu na doživotí.A když sem jí políbil,tak najednou umřela."

Fotky z Harryho Pottera 2

27. března 2007 v 15:40 | tina

Fotky z Harryho Pottera 1

27. března 2007 v 15:38 | tina

Komu z Harryho Pottera se nejvíc podobáte???

27. března 2007 v 15:33 | tina
Tak TADY!!! jukněte a zjistíte komu se nejvíc podobáte.

Tak jsem se vrátila

27. března 2007 v 15:10 | tina
Začalo se mi stejskat tak jsem se vrátila. Doufam že vás sem bude chodit víc. :D