Březen 2009

LayoutsTeam

31. března 2009 v 17:54 | ~Annet~ |  Tiché názory
Tak jsem zas někam vlezla. Již pře hodně dlouhou dobou jsem na narazila na stránky http://layouts-team.blog.cz . Měla jsem od nich skoro většinu layoutů a teď jsem se rozhodla se tam přihlásit.

A v čem to spočívá? Zajedete na stránky, vyberete si jednoho šikovného layoutáře. A šikovní jsou všichni (což vyvstává otázka, co tam já vlastně dělám). Vyberete si lay, který se vám nejvíc líbí a napíšete si o něj.

Je to jednoduší než se s něčm patlat.

Annet

PS: brzy sem snad dám něco... něco... něco smysluplného?


Štafeta: Písničky

29. března 2009 v 11:31 | Annet |  Mé kouzelné já
Tak jsem se nudila a našla jsem další štafetu. Začalo mě to bavit.Spočívá to v tom, že jedeš ve svý mp3 a píšeš k otázkám názvy písniček... Pro vás to bude asi dost nudný, ale když nebudete mít co na práci, tak prosím...


Jarní únava

25. března 2009 v 16:55 | ~Annet~ |  Kecy v kleci

Blá, blá, blá...

Evžum a Annet doufají že se máte trochu líp...

PS: Já vím, že na vás poslední dobou kašlu, ale já jsem tak unavená, že nemám náladu ani na články, ani na komentáře...

Víte co nesnášim? "Stísněnost pohledu"

19. března 2009 v 16:46 | ~Annet~ |  Tiché názory
Asi nejsem sama kdo to zná. Takové to když vím, že vedle mě někdo stojí. A se z nějakého důvodu na něj nemůžu podívat. Jakoby tam byla nějaká neviditelná zeď, koukam všude možně, ale v určitym úhlu se můj pohled zastaví.
To tak nesnáším.
Poslední dobou se v naší škole vyrojila kopa lidí, na který raději nekoukam. Děs a hrůza. A důvody? Buď se jich bojím, nebo je mezi námi to něco, něco, prostě něco...
Miluju volnost a tohle je další grr...

To jen tak, aby to tu nehnilo...
Jo jinak mám Facebook, tak kdyby někdo chtěl :)))

Annet (ještě pořád na starém počítači)

Jendo velké GRRR

16. března 2009 v 19:15 | ~Annet~ |  Kecy v kleci
  • Nedám sem obrázek.
  • Zákeřnej virák mi napadnul milovaný notebook a vymazal celý Windows. A teď jsem na jednom prastraym, kterej se každou chvíli rozpadne.
  • Přišla jsem o všechny obrázky.
  • A tenhle počítač je táááák pomalej.
  • Zejtra je matika, informatika a tělocvik.
  • Tzn. při matice se nemužu usmívat, při informatice se mi zavaří mozek a při těláku uvidim hvězdičky.
  • Měla jsem projekt na ájinu, celá rudá jsem tam došla, jaksi se mi nepovedo strčit ani flashku do počítače a vzhledem k tomu jak jsem se třásla a koktala to bylo... řekněme dost děsivé. Ostatní si tam suveréně nakráčeli, přednesli to a odkráčeli. To jsem prostě já.
  • Ten lay v předchozím článku, který vypadal u mého notebooku s extra malou obrazovkou nastveně, je na téhle velké uplně rozhozený.
  • Včera se mi povedlo zase spadnout, při chůzi ze schodů jako vždy.
  • Grrrrrrrrrr
Potřebuju někoho, někoho, no prostě někoho...

Hned je mi líp
s omluvou Annet

PandoraMoon

15. března 2009 v 20:08 | ~Annet~
Tak jsem sesmolila první layout. Je nepovedený, ale co byste čekali na poprvé a ještě od patlala jaký jsem já. Tak se nezděste.
Program: Malování a Gimp
Strávená doba: Tak 3 hod... pěkně my to trvalo než jsem ho nastavila...
Počet použití: 0 a ještě hodně dlouho tam bude :D
Mějte se krásně
Annet

Dalších 10 blbostí

11. března 2009 v 16:37 | Annet |  Kecy v kleci
6) Noc na Karlštejně, hehe, nějak se mi to zalíbilo. :)))
7) Všechny teď bolí zuby. Prý je to tlakem, tak snad se změní.
8) Chtěla bych: zase jednou zmoknout, podívat se na všechna místa, kde jsem kdy byla, zajet na nějaký hrad a hlavně Léto
9) Nemám ráda pana Paroubka, celou KSČM a Putina. (Skoro všechny politiky, ale tyhle bych vážně odstřelila). :)
10) Koho z politiků nemáte rádi vy?

Ideál

6. března 2009 v 20:04 | Annet |  Kecy v kleci

Hodně probírané téma je ideální kluk. Psala už o tom Cecile, mám dojem, že i Sandra a o opačném pohlaví píše něco i Valentis. Tak abych nebyla pozadu rozhodla jsem se, že vám taky popíšu svůj ideál.

Začnu vzhledem. Nad tím nemusím tolik přemýšlet. Ten "dotyčný" by měl mít takové to charisma už od pohledu. Mohl by mít mužnou postavu, ikdyž po namakaných svalech taky netoužím. Dál si musím přiznat, že se mi líbí tmavé oči a tmavé vlasy. Éra modrookých blonďáků už přešla. Vysoký tak nějak středně, hlavně abych na něj s mojí výškou dosáhla. :))) Oblečení tak nějak přiměřený, žadný ulítlý, ale ani opraný nebo starý, hlavně ne hopperský. Ne, vážně se mi nelíbí vytahaný mikiny s šílenym vzorem a kalhoty začínající v půlce pozadí.

Tak nějak obecně bych řekla; Mohl by to být umělec, nebo se aspoň v umění vyznat. Umět na něco hrát, přestože mám hudební hluch, stejně zbožňuju, když mi někdo hraje. A básnění by taky neuškodilo. Ideálně by měl být taky věřící nebo mojí víru tolerovat. Samozřejmě nekouřit, nechlastat, nemluvit sprostě.

Hehe, vlastnosti, to je...těžké. Na prvním místě by mě měl mít rád takovou jaká jsem, neměl by na mě chtít měnit zbytečnosti, ale to co je na mě opravdu špatné. Vyžadovala bych upřímnost a odvahu. Neměl by se za mě stydět třeba před kamarády. Chtěla bych, aby mi rozumněl a měli jsme si o čem povídat. Měl by mi být oporou a ne jen tak na muchlování, jak to dnešní mladí lidé často berou. Taky by měl respektovat moje přátele a mou rodinu, chápat mě a mít trpělivost. Vždycky jsem snila o tom, že to bude někdo tajemný, ale to není zas moc realistické.

Možná jen tak pro představu se mi líbí z knižních hrdinů třeba Mr. Darcy, Aragorn, Severus Snape(vlastnostmi vzhledem vážně ne), Jacob Black, Edward Cullen... A z herců se mi líbí Antonio Banderas (za mlada) a Diego Luna.

Toť vše. Až někoho takového potkáte oznamte mi to prosím. :))

Zasněná Annet

Další sbírka + okecávání

3. března 2009 v 17:01 | Annet |  Filatelistické album
Hehe tak tu mám dalších pár známek i s mojí okecávkou. Tak se kochejte...
....

Ták na tuhle jsem narazila u Nif, ale nedalo my to a musela jsem si jí sem dát. Je to nechutně pravdivé. Edward, Severus, Mr. Darcy, plukovník Brandon vždyť mě by stačil jenom jeden. Já vím, jsem tak nechutně skormná... :)))

....
Červený trpaslík, kdo zná pochopí. Viděla jsem jeden jedinej díl, ale to stačilo... :)))

....
Stargate SG1 je asi můj neoblíbenější seriál. Aspoň je to o něčem a líbí se mi to zpracování.
...-
Já vim, že to není známka. Ale šoupnu to sem, protože to vyjadřuje můj momentální stav. :))))Fanynky Edwarda ať zavřou oči...
....
Souhlas. Proč by měl být každý kdo nosí černou EMO?! (třeba já) :))
...
To sedí. Nešikovná, stydlivá a nervující se. Všechno mi padá, pořád zakopávám, červenám se, co dál? :)))Tak se vyjádřete ať mám co číst...

Stmívá se...

1. března 2009 v 17:57 | Annet |  Tiché názory
Každý alespoň mlhavě tuší, co je to Stmívání nebo-li Twilight. Ačkoliv jsem dlouho odolávala nakonec jsem si to taky přečetla.
Ze začátku mě to strhlo, ale když se na to dívám s odstupem nevidím v tom nic moc uchvacujícího.
Když jsem to četla tak se u mě střídaly výbuchy pláče a smíchu (smích byl teda mnohem častější). Já vim, jsem nějaká přecitlivělá.
Teď když se na to koukám po týdnu tak je to sice fajn kniha, ale existují tisíckrát hodnotnější a přestávám chápat proč po tom všichni šílí. Knih jako Stmívání je celá řada, jmenovala bych např. Mediátora, takže bych brzy čekala, že se někde najde nový hit a tohle šílenství opadne.
Dobře, uznávám, že je to poutavě napsaný. Ale kdyby tam nebyl Edward (podle kamarádky Eda) asi by se to tolik neujalo. Přitom mě už nepřijde tak úžasný charakter, občas se chová jak... Rozhodně bych si třeba spíš vybrala Jacoba.
Z dílů se mi nejvíc líbil začítek prvního, když ještě netušila, že je upír. A pak historie upírů ve třetím díle.
Myslím, že zůstanu fanynkou Tolkiena a trochu i Rowlingové.

PS: Stejně bych chtěla vidět film.
Annet