Červen 2009

Nové téma...

23. června 2009 v 19:19 | ~Annet~
Takže aby bylo co psát, rozhodla jsem se pro nové téma. O zemích i nezemích světa, které jsem prolezla a o nich něco nažvástám. Cestování je moje obrovská vášeň a o prázdninách se o něm nejlíp mluví. Básnění a úvahy si nechám na zimu.

Asi to nebude moc lidí zajímat, ale já nebudu mít špatný pocit, že blog hnije. Vžum! Takže pište co se vám líbí, která země je nejpřitažlivější atakdále, atakdále.

Země, ve kterých jsem byla, a o kterých možná i něco napíšu:
Evropa: Rakousko, Itálie, Francie, Španělsko, Švýcarsko, Německo, Slovensko, Polsko, Maďarsko, Rumunsko(Banát), Slovinsko;
Jižní Amerika: Chile, Argentina;
Antarktida;
Asie: Izrael

Ještě mi tři kontinety chybí, hlavně bych chtěla do Tibetu, to je můj sen už od dětství, pak taky na Nový Zéland (Pán prstenů) a kamkoli do Afriky.

Vivat prázdniny!

18. června 2009 v 15:10 | ~Annet~ |  Kecy v kleci

1) Jo, dlouho jsem nic nenapsala, ale inspirace zdrhla a vzala s sebou fungující internet. Takže jsem byla tak trošku v háji.
2) Možná bych z toho tady mohla udělat zimní blog. V létě je jedna akce za druhou a všechna poetičnost mizí někam do míst kam slunce nesvítí.
3) Hurá, známkování je uzavřený. Ale někteří učitelé z našeho ústavu (čtěte: gymplu) mají nějaký zásek a učí pořád novou látku.
4) Normálně, já jsem se zase pustila do grafiky.
5) Zavislost na facebooku...... Fůj!
6) Potkala jsem spoustu nových lidí.
7) Nemam co číst. Poraďte.
8) A budu mít poprvé od pátý třídy vyznamenání. Tři dvojky. Volejte sláva a tři dny se radujte.
9) Další příspěvek očekávejte za hóóódně dlouho. Prázdniny mám totálně nabitý. Čtyři tábory a další a dlaší akce.
10) Co vy? Vysvědčení? (teda pokud jste ve školním věku) :D Prázdniny? Povídejte, přehánějte, mám hroznou chuť si zase něco přečíst.

Papááááák (Výstaha: neni to papa)
Annet