Listopad 2009

Vzhled x Povaha?

28. listopadu 2009 v 20:07 | ~Annet~ |  To ostatní

Budu hodně stručná. Jenom mě zajímají názory dalších lidí...

Mohli byste milovat někoho, kdo se vám nelíbí po stránce vzhledu? Zní to dost pokrytecky. Já vím. Za sebe můžu říct, že já ne. Přítel to být může, ale víc ne. Podle mě to jde ruku v ruce. Stejně tak bych nemohla milovat hezounka, který by se mi "nelíbil" povahově.
Co vy?

Annet ve složité situaci

Desítka... překvapivě :-)

25. listopadu 2009 v 2:22 | ~Annet~ |  Kecy v kleci
1) Poslední článek končí větou: Brzy napíšu... Ehm, to jsem moc nesplnila, ale to jsou prostě ty období, kdy se děje moc věcí v osobním životě, než abych se uchylovala do virtuálního. :))
2) Podzim v plném proudu. Mám ho docela i ráda, pokud nejde o zamračenou oblohu, mrholení a všudypřítomné bláto. Kráse zbarvených květů se nedá odolat.
3) Je to trošku ujetý, ale přečetla jsem několik kapitol od Komenského - Labyrint světa a ráj srdce. Naprosto archaická čeština, ale je tam spousta zajímavých pohledů na svět.
4) V pátek jsem obdržela obálku s odznáčkem "Snape žije". To je zase úlet, ale tak co, úlety musí být.
5) Tohle se normálním lidem nebude líbit. Superstar! Nakmenujte mě. Ale tenhle rok mě a většinu ostatních tahle komerční kravina nějak vzala. Takže se zeptám tou opotřebovanou větou "Komu fandíte?" (jestli vůbec někomu?)
6) Snažím se pohledem zabít internet. Neúspěšně. Je pomalý a rychle jde jenom dva dny do měsíce. Jinak se mi vůbec nezobrazuje editor na Blog.cz. Takže očekávejte články jednou do měsíce.
7) Teď to přijde! Máme chřipkové prázdniny! Cha! Tak záviďte..
8) Začala jsem s cukrovím. Perníčky...mmmm.... :)
9) Najednou se mi začala hodně líbit písnička Nothing else matters, nechápu proč tak najednou, ale je to tak.:)))
10) Šiju si fantasy šaty. Už jsou skoro hotový, možná sem pak dám fotku. Mají vypadat takhle: http://www.andurilcollections.com/catalog/images/LR0010_Eowyn%20sword%202.JPG ale vyšlo to trošičku hůř.O:-) No, co čekat, že?

Blee, jsem se zas vyčerpala. Takže pokud někde neseženu internet, čekejte cosi za měsíc.

Adiós!
Annet