Únor 2010

Jaro ve vzduchu...

28. února 2010 v 14:11 | ~Annet~ |  Kecy v kleci
Tuhle dobu mám hodně ráda. Všude kolem je ještě tuna sněhu, ale přesto se stačí nadechnout a cítit jak všude kolem proudí jaro.
Nedávno jsem šla ze školy, skákala přes kaluže, jezdila po ledu a měla na sobě jen krátké tričko. To je na tom všem nejkrásnější. To mísení ročních období. (Stejně krásný je i přechod léta a podzimu. Těžko bych se rozhodovala, které roční období mám nejraději. )
A kde beru tu jistotu, že jaro je tu? Pokud nepočítám svojí "neomylnou" intuici, tak už mě zase začali budit ptáci. Teď si nejspíš myslíte, že bydlím na vesnici. Ale ne, i v našem 30 000ovém městečku se najdou kousky přírody. :-)
Moc se těším až nám na zahradě vykouknou první sněženky a až zmizí všechen sníh. Pak vyrazím ven, čerpat vitamín Dé. :-)) A vůbec... bude to znamenat, že se přiblížily prázdniny. :-)
Co vy? Kterou roční dobu máte nejraději?

Annet

PS: Vím, že jsem dlouho nepsala, ale jsem bez času. Jakmile sednu k počítači mám tisíce věcí na práci.

Sním, sníš, sní...

13. února 2010 v 15:51 | ~Annet~ |  Tiché názory

Ne, nehodlám psát článek o jídle, jak by mohl vypovídat nadpis, ale o snech. :-)

Mě osobně se něco zdá každou noc, možná na to má vliv moje obrovská fantazie. A nikdy se mi rozhodně nezdá nic normálního, třebaže dostanu špatnou známku nebo nějaký jiný obyčejný sen.
Už několik měsíců se mi den co den zdá o stejných lidech. Poslední dobou už se bojím, jestli nejsem divná nebo co. Ty lidi jsem totiž několik měsíců neviděla a ještě několik měsíců neuvidím. Doufám, že se na nich nestávám závislá.
Ale teď něco pro pobavení: Včera se mi zdálo, že jsem osobní bodyguard papeže. :-)) Už to je dost úsměvné, ale poté tam začal skákat nějaký terorista v oranžové palestině, který byl nakonec jeden můj známý. :-) Já jsem ho odhalila a všichni mě oslavovali. :-) Pak jsem musela papeže vést někam po kolejích a potom mi tam zase vlezli ti lidé...
Sny mám hodně ráda a každou noc se těším, co se mi bude zdát nového. Jediné, co mi vadí, je, že se po každém snu probudím. :-)

A co vy? Napište mi nějaký zábavný sen...

Annet (nikdo si jí nevšímejte)PS: Divila jsem se, co tu dělá tolik komentářů a zjistím, že jsem v soutěži: http://blog.blog.cz/1002/hitparada-blogu-5... A to když jsem otvírala článek s hitparádou, tak jsem měla tušení, že tam budu. A vůbec netuším, kde jsem to tušení vzala. :-)) :D

Moje setkání s Potterovými

8. února 2010 v 10:55 | ~Annet~ |  Fenixovým perem
Takže slibovaná povídka. Je to takové zkratkovité a pochybuju, že by se to někomu líbilo. Ale nevadí. :-))

Ehm, ehm - tričko

2. února 2010 v 18:32 | ~Annet~ |  PatlámeMatláme
Na http://blog.blog.cz je soutěž o blogerská trička. Tak jsem se taky zúčastnila. Je to takové jednoduché, ale mě se docela líbí. Sice pochybuju, že vyhraju, ale za pokus to stojí.
Kdo má odvahu, ať vleze pod perex.
Annet

Tradice je tradice aneb dalších 10 žvástů

1. února 2010 v 16:34 | ~Annet~ |  Kecy v kleci

  1. Měla jsem potřebu něco napsat, ale ne a ne přijít na nápad. Tak to nahradím tradiční desítkou, kterou stejně nikdo nečte. :-))
  2. Nedivte se těm barvičkám, jenom jsem chtěla oživit ten černobílý obrázek. Často brouzdám jen tak po Deviantartu a zadávám slova, co mě napadají. Tenhle obrázek se jmenuje Float.
  3. A s tím souvisí písnička, která se mi nehorázně zalíbila, a která mi pořád hraje v hlavě.
  4. Začala jsem se radovat ze světa, z krásných okamžiků, vzpomínek, přírody... :-)) Se "stářím" přichází i senilita. :-)) (Tím nechci urazit všechny "babky a dědky", kteří jsou starší než já.
  5. Existuje závislost na povídkách? Jestli ano, tak jsem závislák na povídce Deník smrti od Illian. Takže pokud nemáte co číst, vřele doporučuju.
  6. Ve slohu bereme vyprávění a učitelka nám zadala napsat: o koni, kterého nikdo nebije, má dostatek potravy a dovolenou atd... Přijde mi to jako strašný kýč, nikdy jsem neměla ráda romány o koních. Hnusí se mi to psát.
  7. Jsem ráda, že mám konečně rychlý internet (po půl roce!). Takže snad tu něco bude ležet častěji.
  8. Tenhle design ve mně probudil skrytou lásku k tukanům. :-))) Takže si tu ještě delší dobu pobude.
  9. -těším se na léto-
  10. Příští článek bude (čistě teoreticky) povídka "Jak jsem se potkala s Potterovými".
Jen a jen vaše Annet